RobinsonTours
                   
Kereső
Országok

Charter menetrend 2018

Cseh szállodák online foglalása itt

További programok, információk
Felhasználó adatok
A regisztrált felhasználók kijelölhetnek kedvenceket, valamint az ajánlatkérésnél egyszerűbb az adatlap kitöltése.
Europa parkolo - Repuloteri Parkolas
Járat információk:
Vízum ügyintézésExtra ajánlatainkKatalógusok 2017

Bulgária autóbusszal

Buszjárataink öt különböző útvonalon közlekednek Magyarországon, több megállóhellyel indulnak, így bárhol is lakjanak utasaink, gyorsan és kényelmesen tudják elérni a felszállási helyeket.

Első induló turnus:       2018. június 1.
Utolsó induló turnus:    2018. szeptember 7.

Az autóbuszos csomagárak tartalmazzák:

7 éjszaka szállást a megjelölt szállodában az adott ellátással, valamint
a buszos utazás költségeit budapesti felszállással.

A csomagárak nem tartalmazzák:

  • a vidéki felszállás felárát (2000 Ft/fő),
    ZALAEGERSZEGI vonalon 4.900.-Ft/ fő, SZOLNOKI vonalon 4.900.-Ft/fő ( kivéve Nagykőrös 2.500.-Ft/fő ) 
  • KECSKEMÉTI, KISKUNFÉLEGYHÁZI, SZEGEDI, BÉKÉSCSABAI, OROSHÁZI és HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI  felszállás esetén NEM kell felárat fizetni.
  • az üdülőhelyi díjat (3000 Ft /felnőtt/hét, 1500 Ft /12 év alatti gyermek /hét),
  • a BBP biztosítást, valamint a fakultatívan köthető útlemondási biztosítást(1,4%)

Gyermekkedvezmény 12 éves korig. - Buszainkon a 4. életévet betöltött gyermekek utazhatnak.

Kéthetes felár: 3900 Ft /fő (gyerekeknek is).
Fixen foglalható ülőhelyek a szabad helyek függvényében: 3.000.-Ft/fő ( magyarázat lásd lentebb )

Autóbuszos utazás esetén magyar állampolgárok érvényes, kártya formátumú, magyar személyazonossági igazolvánnyal léphetnek be a Szerb Köztársaságon keresztül Bulgáriába. Ideiglenes személyi igazolvánnyal nem lehet utazni. 
Amennyiben rendelkezik érvényes útlevéllel, kérjük, azt is vigye magával! Az útlevélnek még 90 napig érvényesnek kell lennie.

Autóbuszaink pénteki napokon indulnak és a következő hét vasárnap érkeznek vissza Magyarországra ( 10 nap / 7 éj ).

Az autóbuszok Belgrád- Nis- Szófia útvonalon jutnak el a tengerpart megfelelő részére.
Autóbuszjáratainkat minimum 35 fő esetén indítjuk, vidéki felszállásra min. 4 fő estén van lehetőség.

A busz - forgalomtól függően - szombaton a kora reggeli- reggeli órákban érkezik az üdülőhelyekre.

A szállást 14 - 15 órától lehet elfoglalni, a visszaindulás helyi idő szerint kb.13-15.00 óra körül történik, a gépkocsivezetők számára szükséges pihenő miatt.

Az északi és déli üdülőterületekre történő érkezés és az elutazás időpontjai ettől eltérhetnek.

A visszaindulás pontos időpontjáról kollégáink küldenek sms-t vagy értesítik telefonon utasainkat az indulás napján. A köztes szabadidőt betervezve kellemesen tölthetik. 

A megrendelésben feltüntetett helyhez kérjük tartsák magukat! Amennyiben módosítani szeretnének, írásban kérjük jelezni szíveskedjenek! Ha nem közlik a módosítást, úgy előfordulhat, hogy az adott helyen meg sem áll a busz, ha nincs más utas  vagy felesleges várakozásokat okozhat!

A buszok a következő felszállási helyeken állnak meg péntekenként, a megrendelőbe beírt tervezett menetrend szerint.

A pontos buszindulás időpontjáról utastájékoztatónkban értesítjük utasainkat.

FELSZÁLLÁSI  LEHETŐSÉGEK  ( 5 buszjárat )

1. busz: Debrecen- Budapest - Tengerpart   / Tengerpart – Budapest - Debrecen

Debrecen(Tesco-parkoló 06:00)
Miskolc

(Auchan/ volt Cora- parkoló 07:35)

Füzesabony,M3-hoz közeliMOL-kút  3-33 utak körforgalma (08:20)                         
M3 autópálya (Halászaranyosi pihenő 08:35)   
M3 autópálya, MOL-kút(51-es km-kő 09:05)
Budapest(Planetárium - Népliget 11:00)
Kecskemét OMV-kút(M5 és 52-es út kereszteződésénél lévő Auchan mellett 12:00)
Kiskunfélegyháza(OMV-kút 12:30)                         
Szeged(Rókus körúti Tesco-parkoló 13:15)

2. busz: Szombathely- Budapest - Tengerpart/Tengerpart – Budapest - Szombathely

Szombathely(Vasútállomás 06:20)
Sárvár(Vár parkoló 06:45)
Csorna(Vasútállomás 07:35)
Győr(Városháza 08:10)
Komárom(LUKOIL-kút 08:40)(M1, közvetlenül a pálya mellett, a lehajtónál)
Tatabánya

(McDonald’s parkoló 09:00)

Budapest(Planetárium- Népliget 11:00)
Kecskemét OMV-kút

(M5 és 52-es út kereszteződésénél lévő Auchan mellett 12:00)

Kiskunfélegyháza(OMV-kút 12:30)
Szeged(Rókus körúti Tesco-parkoló 13:15)

3. busz: Veszprém- Budapest - Tengerpart /Tengerpart – Budapest - Veszprém

Veszprém(Almádi út, AGIP-kút 08:10)
Várpalota(Városi Sportcsarnok 08:30)
Székesfehérvár(M7, Shell-kút Bp. felé vezető oldala 09:20)
Budapest(Planetárium- Népliget 11:00)
Kecskemét OMV-kút(M5 és 52-es út kereszteződésénél lévő Auchan mellett 12:00)
Kiskunfélegyháza(OMV-kút 12:30)
Szeged(Rókus körúti Tesco-parkoló 13:15)

4. busz: Nyíregyháza- Békéscsaba - Tengerpart  / Tengerpart - Békéscsaba – Nyíregyháza

Nyíregyháza(Vasútállomás előtti buszmegálló 07:20)
Hajdúszoboszló(Kabai úti Tesco-parkoló 08:30)
Karcag(Püspökladányi úti Penny-parkoló 09:15)
Békéscsaba(44-47es utak körforgalmánál MOL-kút 11:00)
Orosháza(Szent István úti MOL-kút 11:45)
Hódmezővásárhely(47-es út menti Lukoil-kút 12:15)
Szeged(Rókus körúti Tesco-parkoló 13:15)

5.busz: Zalaegerszeg-Nagykanizsa-Szeged / Szeged - Nagykanizsa - Zalaegerszeg

Zalaegerszeg(Sportcsarnok 04:50)
Nagykanizsa(7-es úton menti OMV-benzinkút 05.35)
Böhönye(Központi buszmegálló 06:05)
Kaposvár(Tesco-parkoló 07:05
Dombóvár(Templom tér/Erzsébet utca felől 07:45
Pécs(Budai Vám Tesco-parkoló 09:00)
Szekszárd(Vasútállomás 10:05)
Baja(Tesco parkoló 11:20)
Szeged(Rókus körúti Tesco-parkoló 13:15)

6.busz:Szolnok-Kecskemét / Kecskemét-Szolnok

Szolnok (Pelikán Hotel  10:15)
Cegléd(Buszpályaudvar 10:45)
Nagykőrös(Buszpályaudvar 11:15)
Kecskemét(M5 és 52-es út kereszteződésénél lévő Auchan mellett 12:00)

 buszos_terkep_mo.2016..jpg

    Ezek változtatási jogát fenntartjuk!

  • A fenti időpontok és helyek a felszállóktól függően módosulhatnak, az esetleges változásról mindenkit értesítünk. 
  • A mobiltelefonszámot kérjük, minden esetben helyesen adják meg, hogy könnyebben megtalálják Önöket, illetve az esetleges változásokról értesíteni tudjuk Utasainkat!
  • Bármely változásról (felszállási hely, utaslétszám, stb.) kérjük, hogy írásban értesítsenek Bennünket.
  • Az egyszerűbb és gyorsabb ki- és visszajutás érdekében Budapesten, illetve a tengerparton átszállás előfordulhat.
  • Útközben rendszeresen megállunk benzinkutaknál pihenőkre.

   Fix üléshelyek foglalása

 helyfoglalas_busz_05_29.jpg

  •   Fix ülőhely lefoglalása esetén, amennyiben a Robinson Tours a visszaigazolás ellenére  nem tudja biztosítani azt, úgy a befizetett 3.000.-Ft dupláját fizeti vissza utasainak.
  •   A táblázatban feltüntetett számozás, nem az autóbuszok tényleges ülőhelyeink számozása, ezeket irodánk jelölte meg.
      Kérjük, felszálláskor a kihelyezett ülésrendet figyelembe venni szíveskedjenek!
  •   Fix ülőhelyek foglalására kizárólag az egyhetes oda-vissza utazás alkalmával van lehetőség.
  •   A fekete négyzettel jelölt helyek nem foglalhatók.

Köszönjük, hogy velünk utazik!
Kellemes utazást kívánunk!