RobinsonTours
             
Kereső
Országok

Charter menetrend 2017

Cseh szállodák online foglalása itt

További programok, információk
Felhasználó adatok
A regisztrált felhasználók kijelölhetnek kedvenceket, valamint az ajánlatkérésnél egyszerűbb az adatlap kitöltése.
Europa parkolo - Repuloteri Parkolas
Járat információk:
Vízum ügyintézésExtra ajánlatainkKatalógusok 2017

Bulgária autóbusszal

Buszjárataink öt különböző útvonalon közlekednek Magyarországon, több megállóhellyel indulnak, így bárhol is lakjanak utasaink, gyorsan és kényelmesen tudják elérni a felszállási helyeket.

Első induló turnus:       2017. június 2.
Utolsó induló turnus:   2017. szeptember 08.

Az autóbuszos csomagárak tartalmazzák:

7 éjszaka szállást a megjelölt szállodában az adott ellátással, valamint
a buszos utazás költségeit budapesti felszállással.

A csomagárak nem tartalmazzák:

  • a vidéki felszállás felárát (2000 Ft/fő), ZALAEGERSZEGI vonalon 4.900.-Ft/ fő
  • KECSKEMÉTI, KISKUNFÉLEGYHÁZI, SZEGEDI, BÉKÉSCSABAI, OROSHÁZI és HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI  felszállás esetén NEM kell felárat fizetni.
  • az üdülőhelyi díjat (3000 Ft /felnőtt/hét, 1500 Ft /12 év alatti gyermek /hét),
  • a BBP biztosítást, valamint a fakultatívan köthető útlemondási biztosítást(1,4%)

Gyermekkedvezmény 12 éves korig. - Buszainkon a 4. életévet betöltött gyermekek utazhatnak.

Kéthetes felár: 3900 Ft /fő (gyerekeknek is).
Fixen foglalható ülőhelyek a szabad helyek függvényében: 3.000.-Ft/fő ( magyarázat lásd lentebb )

Autóbuszos utazás esetén magyar állampolgárok érvényes, kártya formátumú, magyar személyazonossági igazolvánnyal léphetnek be a Szerb Köztársaságon keresztül Bulgáriába.  
Amennyiben rendelkezik érvényes útlevéllel, kérjük, azt is vigye magával! 

Autóbuszaink pénteki napokon indulnak és a következő hét vasárnap érkeznek vissza Magyarországra ( 10 nap / 7 éj ).

Az autóbuszok Belgrád- Nis- Szófia útvonalon jutnak el a tengerpart megfelelő részére.
Autóbuszjáratainkat minimum 35 fő esetén indítjuk, vidéki felszállásra min. 4 fő estén van lehetőség.

A busz - forgalomtól függően - szombaton a kora reggeli- reggeli órákban (bolgár idő szerint általában legkésőbb 10 óráig) érkezik az üdülőhelyre.

A szállást 14 - 15 órától lehet elfoglalni, a visszaindulás helyi idő szerint kb.13-15.00 óra körül történik, a gépkocsivezetők számára szükséges pihenő miatt.

A visszaindulás pontos időpontjáról telepített idegenvezetőink  küldenek sms-t vagy értesítik telefonon utasainkat az indulás napján. A köztes szabadidőt betervezve kellemesen tölthetik. Értékeiket addig is tartsák a szálloda széfjében.

A megrendelésben feltüntetett helyhez kérjük tartsák magukat! Amennyiben módosítani szeretnének, írásban kérjük jelezni szíveskedjenek! Ha nem közlik a módosítást, úgy előfordulhat, hogy az adott helyen meg sem áll a busz, ha nincs más utas  vagy felesleges várakozásokat okozhat!

A buszok a következő felszállási helyeken állnak meg péntekenként, a megrendelőbe beírt tervezett menetrend szerint.

A pontos buszindulás időpontjáról utas tájékoztatónkban értesítjük utasainkat.

FELSZÁLLÁSI  LEHETŐSÉGEK  ( 5 buszjárat )

1. busz:
Debrecen- Budapest - Tengerpart   / Tengerpart – Budapest - Debrecen

Debrecen(Tesco-parkoló 06:00)
Miskolc

(Auchan/ volt Cora- parkoló 07:35)

Füzesabony,M3-hoz közeliMOL-kút  3-33 utak körforgalma (08:20)                         
M3 autópálya (Halászaranyosi pihenő 08:35)   
M3 autópálya, MOL-kút(51-es km-kő 09:05)
Budapest(Planetárium - Népliget 11:00)
Kecskemét OMV-kút(M5 és 52-es út kereszteződésénél lévő Auchan mellett 12:00)
Kiskunfélegyháza(OMV-kút 12:30)                         
Szeged(Rókus körútiTesco-parkoló 13:15)

2. busz:Szombathely- Budapest - Tengerpart  / Tengerpart – Budapest - Szombathely

Szombathely(Vasútállomás 06:20)
Sárvár(Vár parkoló 06:45)
Csorna(Vasútállomás 07:35)
Győr(Városháza 08:10)
Komárom(LUKOIL-kút 08:40)(M1, közvetlenül a pálya mellett, a lehajtónál)
Tatabánya

(McDonald’s parkoló 09:30)

Budapest(Planetárium- Népliget 11:00)
Kecskemét OMV-kút

(M5 és 52-es út kereszteződésénél lévő Auchan mellett 12:00)

Kiskunfélegyháza(OMV-kút 12:30)
Szeged(Rókus körúti Tesco-parkoló 13:15)

3. busz: Veszprém- Budapest - Tengerpart  / Tengerpart – Budapest - Veszprém

Veszprém(Almádi út, AGIP-kút 08:10)
Várpalota(Városi Sportcsarnok 08:30)
Székesfehérvár(M7, Shell-kút Bp. felé vezető oldala 09:20)
Budapest(Planetárium- Népliget 11:00)
Kecskemét OMV-kút(M5 és 52-es út kereszteződésénél lévő Auchan mellett 12:00)
Kiskunfélegyháza(OMV-kút 12:30)
Szeged(Rókus körúti Tesco-parkoló 13:15)

4. busz:Nyíregyháza- Békéscsaba - Tengerpart  / Tengerpart - Békéscsaba – Nyíregyháza

Nyíregyháza(Vasútállomással szembeni Profi parkoló 07:20)
Hajdúszoboszló(Kabai úti Tesco-parkoló 08:30)
Karcag(Püspökladányi úti Penny-parkoló 09:15)
Békéscsaba(44-47es utak körforgalmánál MOL-kút 11:00)
Orosháza(Szent István úti új MOL-kút 11:45)
Hódmezővásárhely(47-es út menti Lukoil-kút 12:15)
Szeged(Rókus körúti Tesco-parkoló 13:15)

5. busz:Zalaegerszeg-Nagykanizsa-Tengerpart / Tengerpart - Nagykanizsa - Zalaegerszeg

Zalaegerszeg(Sportcsarnok 04:50)
Nagykanizsa(7-es úton menti OMV-benzinkút 05.35)
Böhönye(Központi buszmegálló 06:05)
Kaposvár(Tesco-parkoló 07:05
Dombóvár(Templom tér/Erzsébet utca felől 07:45
Pécs(Budai Vám Tesco-parkoló 09:00)
Szekszárd(Vasútállomás 10:05)
Baja(Tesco-parkoló 11:20)
Szeged(Rókus körúti Tesco-parkoló 13:15)

 

 

 

 

 

 

 buszos_terkep_mo.2016..jpg

    Ezek változtatási jogát fenntartjuk!

  • A fenti időpontok és helyek a felszállóktól függően módosulhatnak, az esetleges változásról mindenkit értesítünk. 
  • A mobiltelefonszámot kérjük, minden esetben helyesen adják meg, hogy könnyebben megtalálják Önöket, illetve az esetleges változásokról értesíteni tudjuk Utasainkat!
  • Bármely változásról (felszállási hely, utaslétszám, stb.) kérjük, hogy írásban értesítsenek Bennünket.
  • Az egyszerűbb és gyorsabb ki- és visszajutás érdekében Budapesten, illetve a tengerparton átszállás előfordulhat.
  • Útközben rendszeresen megállunk benzinkutaknál pihenőkre.

   Fix üléshelyek foglalása

 helyfoglalas_busz_05_29.jpg

  •   Fix ülőhely lefoglalása esetén, amennyiben a Robinson Tours a visszaigazolás ellenére nem tudja biztosítani azt, úgy a befizetett 3.000.-Ft dupláját fizeti vissza utasainak.
  •   A táblázatban feltüntetett számozás, nem az autóbuszok tényleges ülőhelyeink számozása, ezeket irodánk jelölte meg.
      Kérjük, felszálláskor a kihelyezett ülésrendet figyelembe venni szíveskedjenek!
  •   Fix ülőhelyek foglalására kizárólag az egyhetes oda-vissza utazás alkalmával van lehetőség.
  •   A fekete négyzettel jelölt helyek nem foglalhatók.

Köszönjük, hogy velünk utazik!
Kellemes utazást kívánunk!